VTIPY

20. dubna 2008 v 17:20 | greennight001(webbloger) |  Vtipy
cikán dělá autoškolu. úspěšně projede křižovatkou a instruktor se zeptá : "jen tak pro zajímavost, jaká byla tato značka?" "hliníková, vrátíme se?"
sestry, dvojčata, uplně stejná. jedna má kluka a druhá ne. jednoho dne se té bez kluka zeptá kamarádka : "hele, a tobě nevadí že má ségra kluka ty ne?" "ne, já vim kde maj dneska rande a budu tam dřív."
jede výletní loď kolem ostrova. najednou jeden z cestujících vidí otrhaného zarostlého muže jak na něm poskakuje a divoce mává. "co je to za člověka?" ptá se kapitána "nevim, ale pokaždý když jedem kolem tak má hroznou radost"
na náměstí řve ožrala : "menstruace! mentruace!" kolem jde jiný pán a volá : "snad demontrace!" ten na to : "to je fuk, hlavně když poteče krev!"
kluka vyhoděj už z několikátý šokoly, táta neví co s nim, tak ho přihlásí do církevní školy. najednou kluk nosí samí jedničky a prospěch je taky výbornej. táta se diví co se stalo. "táto, přijdeš do jedný místnosti, tam chlap přibitej na zdi, přijdeš do druhý a tam chlap přibitej na zdi, ve třetí i ve čtvrtý taky, táto, tam se s nikym neserou!"
vyklání se cestují z vlaku, přijde k němu průvodčí : "pane! nevyklánějte se tolik z toho okna!" "ale pane průvodčí, já tuhle cestu znám jak svý boty! teď přijdou dva be-be-betonový sloupy."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.